Zakázková výroba

Hledáte opravdu originální dárek? Na přání vám vyrobíme čokoládu s vlastním reliéfem a obalem dle vašeho zadání. Ať už chcete udělat radost komukoli, určitě nešlápnete vedle. Čokolády navrhneme dle vašich požadavků k různým příležitostem - svatební, narozeninové, vánoční, s logem firmy… Důležitá je pro nás nejen vizuální stránka, ale také nejlepší kvalita použitých surovin a lahodná chuť naší bean to bar čokolády. Vše je ruční práce - výroba čokolády i následné zabalení. Samozřejmostí je osobní přístup při výběru té nejlepší varianty přímo pro vás. Na zakázku vyrábíme již od jednoho kusu.

PRO KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY

Pokud si přejete vyrobit čokoládová kolečka s vlastním reliéfem na svatbu, narozeninovou čokoládu nebo dárkovou kazetu s potiskem či gravírováním, můžete objednat přímo na našem eshopu v kategorii Zakázková výroba. Pokud potřebujete s čímkoli poradit, kontaktujte Jitku I.:

info@cokoladovnatroubelice.cz 
+420 732 876 777

PRO FIRMY

Pokud jste firma a hledáte originální dárek pro své obchodní partnery nebo byste si rádi nechali vyrobit čokoládová kolečka či čokolády s logem pro vaše zákazníky, kontaktujte Anetu. Rádi vám poskytneme bližší informace k možnostem výroby a připravíme cenovou nabídku na míru. 

marketing@cokoladovnatroubelice.cz 
+420 605 042 030

Čokolády na zakázku vyrábíme již od roku 2013. Za tu dobu jsme měli možnost vyrobit čokolády
pro mnoho firem i koncových zákazníků. Některé z nich si můžete prohlédnout v naší fotogalerii:

FOTOGALERIE - UKÁZKY REALIZACÍ 

1. Čokoládová kolečka s reliéfem

Firemní, svatební, narozeninová…Čokoládová kolečka jsou ideální jako drobný dárek pro svatební hosty, firemní zákazníky nebo jako malá pozornost třeba ke kávě. Reliéf na čokoládě je vyroben z jiného druhu (barvy) čokolády, nepoužíváme potravinářská barviva. Čokoládová kolečka váží 5 g, mají průměr 35 mm a jsou jednotlivě balena v průhledném PP sáčku.

koláž kolečka web

 Ukázka čokoládových koleček pro firmy BABOR, ARES a svatební čokoládová kolečka se jmény. 

2. Tabulkové čokolády 

45gramová tabulka čokolády s možností vlastní grafiky na obalu. Logo firmy, fotografie, obrázek či text - na obalu může být cokoli si budete přát. Reliéf na čokoládě je jednotný. 

45g čoko web zakázkové (1)

 Zakázkové tabulkové čokolády 45 g 

 

3. Čokolády s reliéfem

120g, 240g, 500g nebo rovnou 1kg čokoláda? Čokolády s reliéfem jsou opravdu krásným, originálním a lahodným dárkem, který ocení každý požitkář. Reliéf je na čokoládě nanesen ručně z jiného druhu (barvy) čokolády. Grafiku na obal i reliéf navrhneme dle vašeho přání.

45g čoko web zakázkové (2)

Zakázkové čokoláda s reliéfem 120 g

 

4. Dárková dřevěná kazeta s čokoládou

Pokud hledáte opravdu výjimečný dárek, doporučujeme dřevěnou kazetu s možností vlastní grafiky. Dřevěná kazeta je vyrobena ručně, stejně jako naše čokolády. Na víko kazety natiskneme fotografii, obrázek, přání, vzkaz či logo. U grafiky bez fotografie je možné i gravírování.

Kazetu nabízíme ve dvou variantách - s jednou 120g čokoládou nebo se třemi 45g čokoládami uvnitř. Na čokoládách je opět možná vlastní grafika nebo si můžete vybrat z námi nabízených variant obalů a reliéfů.

Akademie věd ČR kazeta 1024

 Dřevěná dárková kazeta s čokoládami pro Akademii věd ČR

 Rádi s vámi probereme vaši představu a nabídneme nejlepší možnou variantu přímo pro vás. Neváhejte nás kontaktovat! Budeme se těšit na spolupráci.

 

Seznam.cz---hromadná