VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, V PŘÍPADĚ VYSOKÝCH TEPLOT SE MŮŽE TERMÍN ODESLÁNÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY OPOZDIT. POKUD SI PŘEJETE ODESLAT BALÍČEK NA VLASTNÍ RIZIKO, UVEĎTE TO PROSÍM DO POZNÁMKY V 3. KROKU OBJEDNÁVKY. DĚKUJEME.

Zakázková výroba

Hledáte opravdu originální dárek? Na přání vám vyrobíme čokoládu s vlastním reliéfem a obalem dle vašeho zadání. Ať už chcete udělat radost komukoli, určitě nešlápnete vedle. Čokolády navrhneme dle vašich požadavků k různým příležitostem - svatební, narozeninové, vánoční, s logem firmy… Důležitá je pro nás nejen vizuální stránka, ale také nejlepší kvalita použitých surovin a lahodná chuť naší bean to bar čokolády. Vše je ruční práce - výroba čokolády i následné zabalení. Samozřejmostí je osobní přístup při výběru té nejlepší varianty přímo pro vás. Na zakázku vyrábíme již od jednoho kusu.

Seznam.cz---hromadná

Vánoční čokolády a dárkové kazety jsme vyráběli například pro Seznam.cz

PRO KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY

Pokud si přejete vyrobit čokoládová kolečka s vlastním reliéfem na svatbu, narozeninovou čokoládu nebo dárkovou kazetu s potiskem či gravírováním, můžete objednat přímo na našem eshopu v kategorii Zakázková výroba. Pokud potřebujete s čímkoli poradit, kontaktujte Jitku I.:

info@cokoladovnatroubelice.cz 
+420 732 876 777

PRO FIRMY

Pokud jste firma a hledáte originální dárek pro své obchodní partnery nebo byste si rádi nechali vyrobit čokoládová kolečka či čokolády s logem pro vaše zákazníky, kontaktujte Anetu. Rádi vám poskytneme bližší informace k možnostem výroby a připravíme cenovou nabídku na míru. 

marketing@cokoladovnatroubelice.cz 
+420 605 042 030

Čokolády na zakázku vyrábíme již od roku 2013. Za tu dobu jsme měli možnost vyrobit čokolády
pro mnoho firem i koncových zákazníků. Některé z nich si můžete prohlédnout v naší fotogalerii:

 

FOTOGALERIE - UKÁZKY REALIZACÍ 

Čokoládová kolečka s reliéfem

Firemní, svatební, narozeninová…Čokoládová kolečka jsou ideální jako drobný dárek pro svatební hosty, firemní zákazníky nebo jako malá pozornost třeba ke kávě. Reliéf na čokoládě je vyroben z jiného druhu (barvy) čokolády, nepoužíváme potravinářská barviva. Čokoládová kolečka váží 5 g, mají průměr 35 mm a jsou jednotlivě balena v průhledném PP sáčku.

koláž kolečka web

 Ukázka čokoládových koleček pro firmy BABOR, ARES a svatební čokoládová kolečka se jmény. 

Tabulkové čokolády 

45gramová tabulka čokolády s možností vlastní grafiky na obalu. Logo firmy, fotografie, obrázek či text - na obalu může být cokoli si budete přát. Reliéf na čokoládě je jednotný. 

45g čoko web zakázkové (1)

 Zakázkové tabulkové čokolády 45 g 

 

Čokolády s reliéfem

120g, 240g , 500g nebo rovnou 1kg čokoláda? Čokolády s reliéfem jsou opravdu krásným, originálním a lahodným dárkem, který ocení každý požitkář. Reliéf je na čokoládě nanesen ručně z jiného druhu (barvy) čokolády. Grafiku na obal i reliéf navrhneme dle vašeho přání.

45g čoko web zakázkové (2)

Zakázkové čokoláda s reliéfem 120 g

 

Dárková dřevěná kazeta s čokoládou

Pokud hledáte opravdu výjimečný dárek, doporučujeme dřevěnou kazetu s možností vlastní grafiky. Dřevěná kazeta je vyrobena ručně, stejně jako naše čokolády. Na víko kazety natiskneme fotografii, obrázek, přání, vzkaz či logo. U grafiky bez fotografie je možné i gravírování.

Kazetu nabízíme ve dvou variantách - s jednou 120g čokoládou nebo se třemi 45g čokoládami uvnitř. Na čokoládách je opět možná vlastní grafika nebo si můžete vybrat z námi nabízených variant obalů a reliéfů.

Akademie věd ČR kazeta 1024

 Dřevěná dárková kazeta s čokoládami pro Akademii věd ČR

 Rádi s vámi probereme vaši představu a nabídneme nejlepší možnou variantu přímo pro vás. Neváhejte nás kontaktovat! Budeme se těšit na spolupráci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení