Přednášky o čokoládě s degustací

Milí zákazníci,

každé úterý a čtvrtek máme otevřenou naši prodejnu v Troubelicích od 10.00 do 17.00 hodin, kde můžete zakoupit všechny naše produkty.

 DSC_3227

 

Často se nás ptáte na možnost návštěvy výrobny čokolády a proto Vás prosíme o pochopení. Jedná se o potravinářský provoz a z hygienických a bezpečnostních důvodů není možné dělat exkurze do provozu. Dbáme na to, abychom čokoládu vyráběli v čistém prostředí, které odpovídá všem hygienickým požadavkům a abychom v žádném případě neohrozili výrobní prostory kontaminací.
Naším cílem jsou kvalitní čokolády a spokojený zákazník. Proto jistě pochopíte, že není možné, aby výrobnou procházely davy lidí. 

Vzhledem k tomu, že jsme malá rodinná čokoládovna a máme omezené prostory, bude ještě nějakou dobu trvat, než bude připraven ukázkový provoz.


V současné době je možné si předem objednat pro skupinku minimálně 20 osob přednášku o čokoládě s degustací. Pro více informací se prosím obracejte na Jitku Bačíkovou II. - tel. 733 368 257, e-mail: obchod@cokoladovnatroubelice.cz


výrobna-melanžér

 

 

 IMG_4438 IMG_4437 IMG_4439  

 


Výrobnu a vše kolem výroby čokolád můžete shlédnout také v našem videu zde:

 

Děkujeme za pochopení.

Čokoládový tým z Troubelic

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.