Kontakt

Fakturační adresa

Čokoládovna Troubelice s.r.o.
Troubelice 10
783 83 Troubelice

IČ: 05427711, DIČ: CZ05427711
GPS: 49.8187722N, 17.0764797E

Naše prodejna

Čokoládovna Troubelice
Troubelice 10, 783 83 Troubelice

Prodejní doba:
pondělí: zavřeno
úterý - pátek: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 12:00
neděle: zavřeno
 
Ve středu 29. 5. prodejna uzavřena z důvodu odstávky elektrické energie.
 

Kdo tvoří náš čokoládový tým?
V naší malé rodinné firmě je každý z nás nepostradatelný a jedinečný.

Jitka Bačíková I.

E-shop
Jitka Bačíková I.

info@cokoladovnatroubelice.cz
+420 732 876 777

Poskytnu vám veškeré informace o vaší objednávce, ať už jste koncový zákazník nebo velkoodběratel. Komunikuji s vámi po mailu i na telefonu. Starám se o vaši celkovou spokojenost a obrátit se na mě můžete i v případě reklamace. Pomohu vám také vyrobit čokoládu na míru, vystavím fakturu, a pokud zrovna nejsem k zastižení, starám se o naše tři ratolesti.

Jitka Bačíková II.

Informace o produktech
Jitka Bačíková II.

obchod@cokoladovnatroubelice.cz
+420 733 368 257

Ráda zodpovím vaše dotazy týkající se složení a použití našich produktů. Na vyžádání vám pošlu specifikace produktů, výživové tabulky či certifikáty o našem zboží. V případě zájmu o přednášku s ochutnávkou čokolády vám ráda poskytnu bližší informace a domluvím s vámi možný termín. Pokud pořádáte zajímavou akci, na které bychom neměli chybět, budu ráda, když mi o ní dáte vědět.

Jitka Bačíková I.

Majitel a hlava firmy
František Bačík

info@cokoladovnatroubelice.cz
+420 725 898 422

Pokud vás neuspokojí vyčerpávající odpovědi mých kolegyň, jsem tu pro vás. Můžete se na mě obrátit s dotazy týkající se dovozu surovin z Ekvádoru přes výrobu čokolády až po její konzumaci. Jsem věčně rozlítaný. Zařizuji, vyřizuji, zvelebuji firmu, vozím děti do školy a ze školy - proto se nezlobte, pokud mě zrovna nezastihnete.

Aneta Wezdenková

Marketing
Aneta Wezdenková

marketing@cokoladovnatroubelice.cz
+420 605 042 030

Sdílím s vámi ještě horké novinky z naší čokoládovny – ať už na Facebooku, Instagramu či v newsletteru. Starám se také o e-shop a vizuální stránku našeho webu. Chci, aby nás bylo vidět. Můžete se na mě obrátit s veškerými dotazy týkajících se marketingu a propagace. Ráda vám poskytnu také bližší informace o firemní zakázkové výrobě.

Zdenka Bačíková

Chod výrobny
Zdenka Bačíková

Neustále voním čokoládou. Jsem totiž v samém srdci firmy - ve výrobně a starám se o její chod. Na starost mám především prvotní výrobu čokolády v melanžérech. Všechny receptury nosím v hlavě a hlídám správné poměry jednotlivých surovin. Vážím, míchám, ochutnávám a vylévám hotovou čokoládu z melanžérů... Život bez čokolády si již nedokážu představit.

Frantisek Bacik st. - novy web_400

Dovoz kakaových produktů z Ekvádoru
František Bačík st.

Vybírám pro vás na ekvádorských plantážích ty nejlepší kakaové boby, dohlížím na jejich sklizeň, následný nákup a nakládku v Ekvádoru. Přímo do Troubelic pak putuje plný kontejner kakaových a dalších zajímavých produktů, které tato země nabízí a které pečlivě vybírám. Ekvádor je již téměř čtyřicet let mým druhým domovem.

Kontaktní formulář pro vaše vzkazy

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: