VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, V PŘÍPADĚ VYSOKÝCH TEPLOT SE MŮŽE TERMÍN ODESLÁNÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY OPOZDIT. POKUD SI PŘEJETE ODESLAT BALÍČEK NA VLASTNÍ RIZIKO, UVEĎTE TO PROSÍM DO POZNÁMKY V 3. KROKU OBJEDNÁVKY. DĚKUJEME.

Slavíme 5. narozeniny!

Přehoupl se nový rok a my při pohledu do kalendáře zjišťujeme, že 20. ledna 2018 je tomu již 5 let, co pro Vás ručně a s láskou vyrábíme čokoládu. Moc si vážíme Vaší přízně, která nás žene stále dál. I když je to někdy těžké, stále se snažíme zdokonalovat, abychom byli lepší, pro některé z Vás snad i nejlepší!

MÁME PRO VÁS DÁREK!
Ke každé objednávce přes e-shop v období od 16. do 21. ledna v hodnotě nad 500 Kč od nás jako dárek dostanete tabulkovou čokoládu 45 g.
Tento dárek dostanete také při nákupu nad 500 Kč v naší prodejně v Troubelicích v úterý 16. 1. a ve čtvrtek 18. 1.2018. Prodejna je otevřena od 10.00 do 17.00 hod.

Ještě jednou Vám děkujeme a uděláme vše pro to, abychom Vám přinášeli sladké chvíle nejen s naší čokoládou i v dalších letech...

Vaše Čokoládovna Troubelice

_MG_2000

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení