Jarmark Čokoládovna Troubelice

Sobota 26. května 2018

 

Srdečně Vás zveme na již tradiční jarmark v naší čokoládovně, který se bude konat 13. října. Můžete se těšit na regionální výrobky, sladké i slané dobroty, program pro děti a spoustu dalšího! :)

plakat_jarmark_2018_RGB

Naše hosty postupně představíme. Máte se na co těšít. :)

Svou účast přislíbili tito výrobci:

Mléko a mléčné výrobky přímo z farmy
 
 
 

 

Šufánek s.r.o. - Marek Dyntera a Matěj Zavoral
Ručně vyráběná oříšková másla
 
 
Tuareg
Obchůdek z Mohelnice - čaje, bylinné tinktury, dárkové předměty, kameny.
 
 
Slovácká moštárna
Tato rodinná firma Vám představí svou kolekci vín z Babího lomu a vlastní řadu odrůdových vinných moštů. V roce 2014 získala prestižní ocenění zlaté hvězdy v soutěži Great taste awards za vinný mošt – Muškát Moravský.
 
 
MAAT aromaterapeutická kosmetika
Přírodní aromaterapeutická kosmetika, která je vyráběna z těch nejkvalitnějších surovin, jako jsou rostlinné oleje, převážně v BIO kvalitě, rostlinná másla a 100% přírodní éterické oleje. Vzniká s láskou, péčí a hlubokou úctou k přírodě.
 
 
V malebné vesničce v podhůří Hrubého Jeseníku se zabývají konzervací masa tradičním způsobem bez použití konzervantů a bez rychlosoli.
 
Levandule pěstovaná na Moravě.
 
Vynikající pečivo a kvasový chléb BOHAN jsou vyrobeny podle vlastních originálních receptur. Chléb i v bezlepkové variantě.
 
 
Originální ruční výrobky - kabelky, šperky, šátky a další krásné věci.
 
 
Kombucha - kombinace harmonizované pí vody, třtinového cukru a vysoce kvalitního sypaného čaje, to je blahodárný nápoj s výstižným a vše napovídajícím názvem „Bohyně“. Kromě kombuchy Vám Tiny life představí svou Školu přírodní kosmetiky.
 
 
 Dalším „nováčkem na jarmarku“ je Jana Berková – Kvásková kuchařka. Její stánek nadchne všechny, kterým záleží na tom, co jedí a potěší všechny nadšence pečení z kvásku. Paní Jana pořádá zajímavé kurzy a přednášky o pečení z kvásku, píše knihy a několikrát jste ji mohli vidět v pořadu Polopatě a jiných médiích.
 
 
 

Samozřejmě nebudou chybět čokostánky Čokoládovny Troubelice s ochutnávkami čokolád a sušeného ovoce.

O sladké občerstvení se postará náš čokotým. 

 

Prostory naší čokoládovny jsou omezené, pořád se snažíme zvelebovat náš statek, ale i přes veškerou naši snahu dvůr "nenafoukneme". Proto jsme se rozhodli, že tentokrát pro Vás připravíme malou procházku po okolí.

Věděli jste, že v Troubelicích se nachází Josefovy biosady, kde se pěstují BIO ŠVESTKY?  V den jarmarku budou v těchto sadech probíhat komentované prohlídky, které si nesmíte nechat ujít.

Dále budete mít možnost navštívit několik místních pohostinství, kde pro vás připraví různé druhy pokrmů. 

 

Více se dozvíte v ZDE události na našem facebooku.

 

Akci mediálně podpoří Rádio HanáHana_92.3_3D_univerzal_horizontal
http://radiohana.cz/VSTUP ZDARMA

Akce se koná za každého počasí.

 

 Mapka - místa v okolí

mapa jarmark 5_2018

Mapka parkování

mapa parkování

 Mapka - jak se k nám dostat z vlakové stanice Troubelice

mapa jarmark od vlaku