Jarmark Čokoládovna Troubelice

Sobota 26. května 2018

 

Srdečně Vás zveme na již tradiční jarmark v naší čokoládovně, který se bude konat 13. října. Můžete se těšit na regionální výrobky, sladké i slané dobroty, program pro děti a spoustu dalšího! :)

plakat_jarmark_2018_RGB

Naše hosty postupně představíme. Máte se na co těšít. :)

Svou účast přislíbili tito výrobci:

Mléko a mléčné výrobky přímo z farmy
 
 
 

 

Šufánek s.r.o. - Marek Dyntera a Matěj Zavoral
Ručně vyráběná oříšková másla
 
 
Tuareg
Obchůdek z Mohelnice - čaje, bylinné tinktury, dárkové předměty, kameny.
 
 
Slovácká moštárna
Tato rodinná firma Vám představí svou kolekci vín z Babího lomu a vlastní řadu odrůdových vinných moštů. V roce 2014 získala prestižní ocenění zlaté hvězdy v soutěži Great taste awards za vinný mošt – Muškát Moravský.
 
 
MAAT aromaterapeutická kosmetika
Přírodní aromaterapeutická kosmetika, která je vyráběna z těch nejkvalitnějších surovin, jako jsou rostlinné oleje, převážně v BIO kvalitě, rostlinná másla a 100% přírodní éterické oleje. Vzniká s láskou, péčí a hlubokou úctou k přírodě.
 
 
V malebné vesničce v podhůří Hrubého Jeseníku se zabývají konzervací masa tradičním způsobem bez použití konzervantů a bez rychlosoli.
 
Levandule pěstovaná na Moravě.
 
Vynikající pečivo a kvasový chléb BOHAN jsou vyrobeny podle vlastních originálních receptur. Chléb i v bezlepkové variantě.
 
 
Originální ruční výrobky - kabelky, šperky, šátky a další krásné věci.
 
 
Kombucha - kombinace harmonizované pí vody, třtinového cukru a vysoce kvalitního sypaného čaje, to je blahodárný nápoj s výstižným a vše napovídajícím názvem „Bohyně“. Kromě kombuchy Vám Tiny life představí svou Školu přírodní kosmetiky.
 
 
 Dalším „nováčkem na jarmarku“ je Jana Berková – Kvásková kuchařka. Její stánek nadchne všechny, kterým záleží na tom, co jedí a potěší všechny nadšence pečení z kvásku. Paní Jana pořádá zajímavé kurzy a přednášky o pečení z kvásku, píše knihy a několikrát jste ji mohli vidět v pořadu Polopatě a jiných médiích.
 
 
 

Samozřejmě nebudou chybět čokostánky Čokoládovny Troubelice s ochutnávkami čokolád a sušeného ovoce.

O sladké občerstvení se postará náš čokotým. 

 

Prostory naší čokoládovny jsou omezené, pořád se snažíme zvelebovat náš statek, ale i přes veškerou naši snahu dvůr "nenafoukneme". Proto jsme se rozhodli, že tentokrát pro Vás připravíme malou procházku po okolí.

Věděli jste, že v Troubelicích se nachází Josefovy biosady, kde se pěstují BIO ŠVESTKY?  V den jarmarku budou v těchto sadech probíhat komentované prohlídky, které si nesmíte nechat ujít.

Dále budete mít možnost navštívit několik místních pohostinství, kde pro vás připraví různé druhy pokrmů. 

 

Více se dozvíte v ZDE události na našem facebooku.

 

Akci mediálně podpoří Rádio HanáHana_92.3_3D_univerzal_horizontal
http://radiohana.cz/VSTUP ZDARMA

Akce se koná za každého počasí.

 

 Mapka - místa v okolí

mapa jarmark 5_2018

Mapka parkování

mapa parkování

 Mapka - jak se k nám dostat z vlakové stanice Troubelice

mapa jarmark od vlaku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení