UPOZORNĚNÍ: VLIVEM VYSOKÝCH TEPLOT SE MŮŽE ODESLÁNÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY POZDRŽET. POKUD SI PŘEJETE ODESLAT ZÁSILKU NA VLASTNÍ RIZIKO, NAPIŠTE TO PROSÍM DO POZNÁMKY.

Adventní jarmark

Milí zákazníci a čokomilové troubelické čokolády, srdečně Vás zveme na adventní jarmark v sobotu 25.11.2017. I když je pro nás předvánoční období velmi hektické, rozhodli jsme se letos uspořádat první adventní jarmark v naší čokoládovně.

S úsměvem na tváři a v pohodové atmosféře vás přivítáme na našem čokostatku. Nečekejte však žádné zázraky, jsme jen obyčejní lidé, kteří rádi tvoří a v rámci svých možností pořádají jarmarky dobrým lidem pro radost. 

Tentokrát to bude pohodová menší akce, zaměřená především na prodej vánočních dárků v podobě našich čokolád, dárkových balíčků, adventních kalendářů a mikulášských nadílek. K dostání budou také naše další produkty a možná i pár výrobků z Hané. 
Určitě Vás potěší sladké občerstvení a něco na zahřátí.

Abychom to nebyli jen my, kdo něco tvoří, tak Vám dáme možnost podělit se s námi i o své domácí výrobky. Vyhlašujeme soutěž o nejlepší perníčky z našeho okolí. Své výtvory budete moci donést na jarmark do 15 hodin. Po skončení akce vybereme tři nejlepší, které následně odměníme dárkovými balíčky.

Rádi bychom, abyste se u nás naladili na tu správnou předvánoční atmosféru a užili si pohodové chvilky s pravou čokoládou u rozsvíceného vánočního stromečku... 

Těšíme se na vaši návštěvu!

advent jarmark final RGB_1