Adventní jarmark

Milí zákazníci a čokomilové troubelické čokolády, srdečně Vás zveme na adventní jarmark v sobotu 25.11.2017. I když je pro nás předvánoční období velmi hektické, rozhodli jsme se letos uspořádat první adventní jarmark v naší čokoládovně.

S úsměvem na tváři a v pohodové atmosféře vás přivítáme na našem čokostatku. Nečekejte však žádné zázraky, jsme jen obyčejní lidé, kteří rádi tvoří a v rámci svých možností pořádají jarmarky dobrým lidem pro radost. 

Tentokrát to bude pohodová menší akce, zaměřená především na prodej vánočních dárků v podobě našich čokolád, dárkových balíčků, adventních kalendářů a mikulášských nadílek. K dostání budou také naše další produkty a možná i pár výrobků z Hané. 
Určitě Vás potěší sladké občerstvení a něco na zahřátí.

Abychom to nebyli jen my, kdo něco tvoří, tak Vám dáme možnost podělit se s námi i o své domácí výrobky. Vyhlašujeme soutěž o nejlepší perníčky z našeho okolí. Své výtvory budete moci donést na jarmark do 15 hodin. Po skončení akce vybereme tři nejlepší, které následně odměníme dárkovými balíčky.

Rádi bychom, abyste se u nás naladili na tu správnou předvánoční atmosféru a užili si pohodové chvilky s pravou čokoládou u rozsvíceného vánočního stromečku... 

Těšíme se na vaši návštěvu!

advent jarmark final RGB_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení