Čokoláda čert, 45 g

75 Kč / ks 65 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Čokoláda "Čertovská nadílka".

Detailní informace

Varianta: mléčná 51%
Momentálně nedostupné
75 Kč / ks
65 Kč bez DPH
Varianta: bílá 40%
Momentálně nedostupné
75 Kč / ks
65 Kč bez DPH
Varianta: hořká 75%
Momentálně nedostupné
75 Kč / ks
65 Kč bez DPH
Varianta: bílá 40% se spirulinou
Momentálně nedostupné
75 Kč / ks
65 Kč bez DPH
Varianta: mléčná 40%
Momentálně nedostupné
75 Kč / ks
65 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

čokoláda čert "čertovská nadílka"

Ručně vyrobená čokoláda s čertovským obalem, výběr z pěti druhů.

40% Bílá čokoláda 
Složení: Kakaové máslo, sušené mléko, panela.

40% Bílá čokoláda se spirulinou
Složení: Kakaové máslo, sušené mléko, panela, spirulina.

40% Mléčná čokoláda
Složení:  kakaové boby, kakaové máslo, třtinová šťáva Panela Bio, sušené mléko.

51% Mléčná čokoláda
Složení:  kakaové boby, kakaové máslo, třtinová šťáva Panela Bio, sušené mléko.

75% Hořká čokoláda
Složení:  kakaové boby, kakaové máslo, třtinová šťáva Panela Bio.

 

Neobsahuje lecitin ani konzervanty! Neobsahuje LEPEK.

 

ořez bobík 300x300


O čokoládách

Naším cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní čokolády, vyrobené z ekvádorských kakaových bobů. Každá čokoláda je ručně vyrobená a každá je svým způsobem originál.   Naše čokolády jsou slazeny ztuhlou třtinou šťávou panelou v bio kvalitě. 

Snažíme se zachovat „tradiční“ chuť a vůni čokolády. K výrobě používáme kvalitní suroviny, nejsme zastánci používání umělých barviv, lecitinu a umělých látek zvýrazňujících aroma. Kakaové boby přirozeně obsahují cca polovinu kakaového másla, které je nositelem výrazné čokoládové vůně, proto není zapotřebí přidávat látky určené k aromatizaci. Kakaové máslo dodává čokoládě nejen vůni, ale i jemnost. 

Bohužel se dnes často setkáváme s různými druhy čokolád, kde je kakaové máslo částečně nebo zcela nahrazeno jinými rostlinnými oleji, které významně snižují kvalitu čokolády a čokoláda se tak stává jakousi „náhražkou“, která je plná umělých látek a barviv. V našich čokoládách zachováváme kakaové máslo a nepoužíváme jiné rostlinné oleje. 

Základní proces výroby:

Kakaové boby se nejdříve musí ručně přebrat a roztřídit. Boby se nasypou do drtiče, kde dochází k narušení struktury bobů a následnému „odfouknutí“ slupky. Tímto procesem vzniká kakaová hmota. Kakaové hmota se vlévá do melanžéru. Přidají se další suroviny – kakaové máslo na zjemnění, případně sušené mléko a panela. 

Vše se promíchává a hněte. Hnětení je proces, kdy dochází ke zjemňování čokolády ve speciální nádobě - melanžéru, ve které jsou umístěny žulové kameny, které se otáčí po žulovém dnu nádoby a tím dochází k zjemnění čokolády. Hnětení trvá až několik desítek hodin. Po té se čokoláda vlévá do nerezových nádob, kde ztuhne. 

Čokoláda se pak vloží do temperovacího stroje, kde se zahřívá a následně chladí, tzv. proces temperování.  Každý druh čokolády má jinou teplotu temperování.  

Po té je čokoláda vlévána do forem, které se ukládají do lednice. Jakmile čokoláda ztuhne, vyklopí se z forem a nechá se minimálně 1 den „odpočívat“.  Pak je čokoláda připravená k balení. 

Neobsahuje lecitin ani konzervanty! Neobsahuje LEPEK!
Hmotnost: 45g

Vyrobeno v ČR.

  ořez bobík 300x300    
Našim čokoládám byl udělen certifikát "ČESKÝ VÝROBEK" a HANÁ regionální produkt.

        Ok_male_rgb_2014r_256_1HANA regionalni produkt - stahnuto

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikuláš, Vánoce
Vlastnosti: Bez lepku, Ruční výroba, Bean to Bar

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Avujaxui 13.12.2018 17:50
d3d3LmNva29sYWRvdm5hdHJvdWJlbGljZS5jeg## giyyeu-a.anchor.com [URL=http://giyyeu-u.com/]giyyeu-u.anchor.com[/URL] http://giyyeu-t.com/ http://giyyeu-t.com/ http://giyyeu-t.com/ http://giyyeu-t.com/ http://giyyeu-t.com/ http://giyyeu-t.com/ http://giyyeu-t.com/ http://giyyeu-t.com/ idozeh
Avatar autora Aemujinimaahu 13.12.2018 17:50
d3d3LmNva29sYWRvdm5hdHJvdWJlbGljZS5jeg## plaicok-a.anchor.com [URL=http://plaicok-u.com/]plaicok-u.anchor.com[/URL] http://plaicok-t.com/ http://plaicok-t.com/ http://plaicok-t.com/ http://plaicok-t.com/ http://plaicok-t.com/ http://plaicok-t.com/ http://plaicok-t.com/ http://plaicok-t.com/ epatih
Avatar autora Umorurzacor 13.12.2018 17:50
d3d3LmNva29sYWRvdm5hdHJvdWJlbGljZS5jeg## qceeig-a.anchor.com [URL=http://qceeig-u.com/]qceeig-u.anchor.com[/URL] http://qceeig-t.com/ http://qceeig-t.com/ http://qceeig-t.com/ http://qceeig-t.com/ http://qceeig-t.com/ http://qceeig-t.com/ http://qceeig-t.com/ http://qceeig-t.com/ ukorogede