Dřevěná kazeta s čokoládou - vlastní motiv, Čokoládovna Troubelice

910 Kč / ks 791 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Ručně vyrobená dřevěná kazeta s vlastním motivem a lahodnou čokoládou.

Detailní informace

Varianta: mléčná 51%
Do 3 týdnů
910 Kč / ks
791 Kč bez DPH
Varianta: bílá 40%
Do 3 týdnů
910 Kč / ks
791 Kč bez DPH
Varianta: hořká 75%
Do 3 týdnů
910 Kč / ks
791 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Ručně vyrobená dřevěná kazeta s vlastním motivem dle vašeho přání - krásný a originální dárek k různým příležitostem.

Kazeta obsahuje 1 ks čokolády 120 g s reliéfem. Vybrat si můžete ze tří druhů čokolády (bílá 40%, mléčná 51%, hořká 75%) + 4 ks čokoládových koleček s reliéfem + 6 ks kakaových bobů.

Na víku kazety může být obrázek, fotografie, text dle vašeho přání.

Fotografii či obrázek, který chcete umístit na víko kazety, nahrajte pomocí tlačítka "Vybrat přílohu" u variant produktu a do poznámky uveďte text, který má být na kazetě. Můžete dopsat také termín, do kdy potřebujete kazetu vyrobit a případné další požadavky. 

Standardní doba výroby je 2- 4 týdny. 

Při zakázkové výrobě je nutná platba předem na bankovní účet nebo online platební kartou.

Nejedná se o sériovou výrobu! Skládání, lepení a šroubování krabiček - vše je poctivá ruční práce, stejně tak, jako naše čokoládky. 


Je možné si vybrat obal na velkou čokoládu, která je uvnitř kazety:

  • s naší grafikou - motiv kakaovníku Čokoládovna Troubelice - kazeta klasicky obsahuje čokoládu s tímto obalem:

Cokoladovna_troubelice-87_1

  • vlastní grafika - fotka nebo přání, jakýkoli text. Příplatek za vlastní obal je 50 Kč, za obal perleťový (třpytivý) 70 Kč. Při zakázkové výrobě je nutná úhrada bankovním převodem předem. Po objednání prosím vyčkejte na ruční úpravu objednávky, kdy vám navýšíme částku o příplatek za vlastní grafiku na obalu. Fotografii, obrázek nebo text, který chcete uvést na obal, nahrajte prosím jako přílohu k produktu a do poznámky uveďte, že máte zájem o vlastní grafiku na obalu. 

Rozměr kazety: 
délka 327 mm
šířka 177 mm
výška 30 mm 

Tento produkt nenabízíme velkoobchodně.
V případě poptávky zakázkové výroby pro firmu nás prosím kontaktujte na mail: marketing@cokoladovnatroubelice.cz.

 
BÍLÁ ČOKOLÁDA 40% 

Složení: Kakaové máslo, sušené mléko, panela.

Bílá čokoláda obsahuje 40% kakaového másla, které je přirozenou součástí kakaových bobů a je nositelem výrazné typické vůně čokolády, proto není zapotřebí přidávat látky určené k aromatizaci. Panela je ztuhlá třtinová šťáva v bio kvalitě, která není rafinovaná  a přirozeně obsahuje melasu, která ji dává lehce medovou příchuť.

Vyzkoušejte naši bílou čokoládu, nechte ji rozpustit na jazyku a Vaše chuťové buňky objeví zcela novou chuť bílé čokolády s jedinečným aroma. 

 
MLÉČNÁ ČOKOLÁDA 51%

Složení: Kakaové boby, kakaová hmota, kakaové máslo, panela, sušené mléko. Obsah kakaové sušiny nejméně 51%.

Mléčná čokoláda jemné chuti s  příjemně sladkým podtónem a výraznou čokoládovou vůní. Tato mléčná čokoláda je zajímavá vyšším kakaovým podílem, než je běžné u mléčných čokolád, přesto si zachovává jemnou chuť s opojnou vůní.

Tajemství jemnosti spočívá ve způsobu zpracování a vyvážené kombinaci sušeného mléka, panely a kakaového másla.

Mléčnou čokoládu 51% doporučujeme pro všechny, kdo rádi mlsají. 

Mléčná čokoláda 51%  získala prestižní ocenění „Zlatá Salima 2014“ a „Výrobek OK 2014“ (výrobek Olomouckého kraje).

 
HOŘKÁ ČOKOLÁDA 75%

Složení: Kakaové boby, kakaová hmota, kakaové máslo, panela. Obsah kakaové sušiny nejméně 75%.

Hořká čokoláda 75% je čokoláda velmi jemné chuti s příjemně hořkým podtónem, přestože je kakaový podíl 75%. Jemná chuť je dána dlouhodobým procesem hnětení v melangéru a přidaným kakaovým máslem, které čokoládě navíc dodává i  čoko“ vůni.

Čokoláda je slazena panelou, která doladí konečnou lahodnou sladkou chuť.

Tato čokoláda je vhodná pro milovníky sladších chutí. 


 
O ČOKOLÁDÁCH

Naším cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní čokolády, vyrobené z ekvádorských kakaových bobů. Každá čokoláda je ručně vyrobená a každá je svým způsobem originál. Naše čokolády jsou slazeny ztuhlou třtinou šťávou panelou v bio kvalitě. 

Snažíme se zachovat „tradiční“ chuť a vůni čokolády. K výrobě používáme kvalitní suroviny, nejsme zastánci používání umělých barviv, lecitinu a umělých látek zvýrazňujících aroma. Kakaové boby přirozeně obsahují cca polovinu kakaového másla, které je nositelem výrazné čokoládové vůně, proto není zapotřebí přidávat látky určené k aromatizaci. Kakaové máslo dodává čokoládě nejen vůni, ale i jemnost. 

Bohužel se dnes často setkáváme s různými druhy čokolád, kde je kakaové máslo částečně nebo zcela nahrazeno jinými rostlinnými oleji, které významně snižují kvalitu čokolády a čokoláda se tak stává jakousi „náhražkou“, která je plná umělých látek a barviv. V našich čokoládách zachováváme kakaové máslo a nepoužíváme jiné rostlinné oleje. 

Základní proces výroby:

Kakaové boby se nejdříve musí ručně přebrat a roztřídit. Boby se nasypou do drtiče, kde dochází k narušení struktury bobů a následnému „odfouknutí“ slupky. Tímto procesem vzniká kakaová hmota. Kakaové hmota se vlévá do melanžéru. Přidají se další suroviny – kakaové máslo na zjemnění, případně sušené mléko a panela. 

Vše se promíchává a hněte. Hnětení je proces, kdy dochází ke zjemňování čokolády ve speciální nádobě - melanžéru, ve které jsou umístěny žulové kameny, které se otáčí po žulovém dnu nádoby a tím dochází k zjemnění čokolády. Hnětení trvá až několik desítek hodin. Po té se čokoláda vlévá do nerezových nádob, kde ztuhne. 

Čokoláda se pak vloží do temperovacího stroje, kde se zahřívá a následně chladí, tzv. proces temperování.  Každý druh čokolády má jinou teplotu temperování.  

Po té je čokoláda vlévána do forem, které se ukládají do lednice. Jakmile čokoláda ztuhne, vyklopí se z forem a nechá se minimálně 1 den „odpočívat“.  Pak je čokoláda připravená k balení. 


  • Ke slazení všech výrobků používáme třtinovou šťávu Panelu.
  • Neobsahuje lecitin ani konzervanty!
  • Neobsahuje lepek!

Vyrobeno v ČR.

Našim čokoládám byl udělen certifikát "Haná regionální produkt" a výrobek OK (Olomouckého kraje).

 HANA regionalni produkt - stahnuto    Ok_male_rgb_2014r_256

Doplňkové parametry

Kategorie: ČOKOLÁDY
Vlastnosti: Bez lepku, Ruční výroba, Bean to Bar, Zakázková výroba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: